ZAPISY CAŁY ROK!
(W PRZYPADKU WOLNYCH MIEJSC)

Organizacja zajęć uwzględnia równowagę pomiędzy swobodną zabawą, grami, aktywnością na świeżym powietrzu oraz zajęciami edukacyjnymi i artystycznymi.

W RAMACH CZESNEGO ZAPEWNIAMY DZIECIOM:

• opiekę nad dzieckiem w godzinach 530 - 1800
  • realizację programu edukacyjnego i wychowawczego przedszkola zgodnie z podstawą programową
  • zajęcia muzyczno-ruchowe
  • zajęcia umuzykalniające - "Przygoda z muzyką klasyczną"
  • zajęcia wokalne
  • grę na instrumentach w grupach
  • zajęcia taneczne - taniec ludowy
  • uczestnictwo w okolicznościowych teatrzykach i inscenizacjach, z możliwością pracy na prawdziwej scenie w Sali Widowiskowej Urzędu Miasta
  • zajęcia plastyczne
  • biblioterapię
  • gimnastykę korekcyjną
  • diagnosę logopedyczną
  • opiekę psychologiczną
  • wycieczki edukacyjne
  • książki, pomoce dydaktyczne, materiały plastyczne

ZAJĘCIA Z DODATKOWEJ OFERTY ARTYSTYCZNEJ

Punkt Przedszkolny "Muzyczka" zapewnia dzieciom różnorodne zajecia dodatkowe. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, instruktorów i tancerzy. Dzięki temu przedszkolaki z dużym zapałem uczestniczą w nich odkrywając tym samym swoje talenty i pasje:

• Taniec klasyczny - Balet
  • Taniec nowoczesny w grupach
  • Indywidualna nauka gry na instrumentach
  • Zajęcia teatralne
  • Język Angielski EARLY STAGE
  • Konsultacje logopedyczne

ATRAKCJE

Kilka razy w miesiącu w naszym punkcie przedszkolnym organizujemy atrakcje, takie jak: przedstawienia teatralne, koncerty lub wizyty ciekawych gości (policjanta, weterynarza, strażaka). Wspólnie świętujemy Pasowanie na Przedszkolaka, Andrzejki, Mikołajki, Wigilię, Bal Karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, Powitanie Wiosny, Wielkanoc, Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Dziecka.