sound byJbgmusic

Kontakt

profil-dzieci14962778 1322664637778702 1696221010839332013 n

 

 

695-032-137 (biuro)
665 492 394 (Serock-Stasi Las)
22 766-25-31 (Legionowo)

665 492 396 (Żłobek Muzyczka(

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dołącz do nas!

thumb0

 

 

WIGILIJNA NOC - przedstawienie teatralne

Kochani, noc, dom dziecka, samotny chłopiec - Jacuś - smutny, bo nikt go nie kocha...leży w swoim łóżeczku i płacze...nagle z Niebios przybywają do niego Anioły, najpierw jeden, potem drugi itd..."Jacusiu poruszyłeś Niebo" wszyscy się o Ciebie martwimy - mówią Anioły i po kolei opowiadają mu różne historie...bajkę o kopciuszku, tradycje Świąt Bożęgo Narodzenia - ubieranie drzewka, śpiewanie kolęd, wspólne muzykowanie, wiersze. Jednak Jacuś jest nadal bardzo smutny i nic nie jest w stanie go pocieszyć, bo od wielu lat nie ma prawdziwej rodziny i żadna rodzina zastępcza też nigdy nie zaprosiła go na Święta. Ostatni Anioł próbuje go pocieszyć śpiewając mu kołysankę, myśli że jak Jacuś zaśnie będzie miał więcej siły i będzie weselszy...ŚPIJ SYNECZKU ZAMKNIJ OCZKA, DO STAJENKI WESZŁA NOCKA, PIERWSZEJ GWIAZDY JUŻ NA NIEBIE BLASK W KOLĘDOWY CZAS, ŚPIJ SYNECZKU CZUWA ŚWIAT, ROZŚWIETLONE OKNA CHAT, KOŁYSANKĘ ŚPIEWA MATKA, W KOLĘDOWY CZAS...Nawet kołysanka nie uspakaja Jacusia, więc Anioły postanawiają zabrać go ze sobą. Niestety ta opowieść nie ma szczęśliwego zakończenia...Jacuś i Anioły podążają do "światłości" a ze sceny padają ostatnie nuty piosenki - kto wie czy za rogiem nie stoi Anioł z Bogiem......