sound byJbgmusic

Kontakt

profil-dzieci14962778 1322664637778702 1696221010839332013 n

 

 

695-032-137 (biuro)
665 492 394 (Serock-Stasi Las)
22 766-25-31 (Legionowo)

665 492 396 (Żłobek Muzyczka(

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dołącz do nas!

thumb0

 

 

Zakończenie roku 2013

Kochane Dzieci!    Kochani Rodzice!

 

Dziękuję Wam, za ten wspólny rok za zaufanie którym obdarzyliście naszą placówkę i powierzyliście nam swoje największe skarby – dzieci. Bardzo się staraliśmy sprostać Waszym oczekiwaniom, otoczyć opieką maleństwa, by czuły się jak we własnym domu. Edukacja przedszkolna jest bardzo istotna dla dziecka, wtedy poznaje świat, ludzi. Trzeba go powoli wprowadzać, pomagać i wspierać. Być przy nim w jego pierwszych sukcesach, ale trwać i „przytulać” gdy zdarzy się pierwsze niepowodzenie. Byłam dumna że mogę patrzeć jak przez ten rok Wasze maleństwa zmieniały się w prawdziwych przedszkolaków. Zaczynały uczyć się samodzielności, zabawy, przyjaźni. W kolejnym roku czeka nas więcej wyzwań, dzieci osiągną wiek 3-4 latka i będzie to najlepszy czas na wprowadzenie systematycznej edukacji językowej ( proponuję język angielski i naukę ze Szkołą „Elary Stage” ), dodatkowych zajęć artystycznych – zajęcia teatralne na scenie – Sala Widowiskowa Ratusza - pod bacznym okiem specjalisty cioci Elizy, wzmożonych działań instrumentalnych – indywidualna nauka gry na pianinie i gitarze prowadzona przez ciocię Paulinę oraz zajęć tanecznych – taniec nowoczesny prowadzony przez Martę Wiśniewską „Mandarynę” i balet prowadzony przez ciocię Krysię. To tylko kilka artystycznych przykładów. Oprócz tego w stałej ofercie pozostaje diagnoza logopedyczna, rytmika, taniec ludowy, zespół wokalno-instrumentalny, zajęcia plastyczne oraz gimnastyka. Drodzy Rodzice, nie musicie się jednak martwić że dziecko któro ma tyle propozycji zajęć będzie przez nas „obciążone”, albo gorzej – zmuszone do pracy artystycznej. Zajęcia które proponujemy 3-latkom trwają od 15 do 30 minut i są planowane z uwzględnieniem możliwości i chęci dziecka.

 Już nie mogę się doczekać września i waszych uśmiechniętych twarzy, opalonych wakacyjnym słońcem. Odpoczywajcie bezpiecznie, słuchajcie swoich rodziców, nie oddalajcie się i nie rozmawiajcie z nieznajomymi. I przede wszystkim, uważajcie na kąpiele, bo woda to grozny żywioł.

Buziaczki. Wasza Kochająca ciocia Manuela